2018-11-11

Wygraj drzewko cytrusowe – konkurs

cytrusy

Wygraj drzewko cytrusowe! Redakcja Cytrusy24.pl organizuje konkurs, w którym będziecie mogli wygrać super nagrodę – prawdziwe drzewko cytrusowe Klementynka odmiany Rubino Rosso czyli inaczej tangor  Amoa 8. Jest to mieszaniec pomarańczy krwawej „Moro” i mandarynki Deliciosa odmiana „Avana”.

Drzewko jest w donicy i ma klementynka rubinowysokość ok 80cm. Odmiana Rubino rodzi owoce o ciemnoczerwonym kolorze skórki i miąższu. Wyróżnia się w ten sposób od innych klementynek i mandarynek. Dość rzadko występująca odmiana doniczkowa cytrusa wypuszczona na rynek zaledwie w roku 1990.

Oto szczegółowe warunki konkursu:

Konkurs zaczyna się 15 maja 2016 i trwa do 15 czerwca 2016 roku.
Organizatorem konkursu jest Cytrusy24.pl

Warunki konkursu

  • Zarejestruj się między 15 maja a 15 czerwca na forum Cytrusy24.pl – forum tylko o cytrusach.
  • Otwórz przynajmniej jeden wątek na forum i napisz na całym forum przynajmniej 8 ciekawych, wartościowych, związanych tematycznie postów. Nie spamuj!!! Możesz liczyć na pomoc – konwersację na forum z zarejestrowanymi użytkownikami i administratorem.

Nagrody:

Fundatorem nagród jest redakcja Cytrusy24.plklementynka rubino rosso
Nagrodą jest doniczkowe drzewko cytrusowe o wysokości ok 80 cm, klementynka Rubino warte ponad 130 zł.

Dostawę do domu pokrywa organizator konkursu. Klementynkę wysyłamy tylko na polski adres.

Nagroda przyznawana będzie dla nowego użytkownika forum, spełniającego warunki konkursu, piszącego najciekawsze, najwartościowsze i fachowe posty.

Plusem będzie zamieszczanie w nich fotografii. Posty ocenia redakcja Cytrusy24.pl

Wyniki konkursu opublikowane będą 16 czerwca 2016, na Cytrusy24.pl, na forum Cytrusy24.pl – forum tylko o cytrusach, na naszych kontach na Facebooku, NK, Pinterescie, LinkedIn, Google+, Twitterze.

Przeczytaj także:

Uprawa cytrusów