2021-02-08

Tunel z poliwęglanu 3x6m – gdzie kupić tanio?

Szklarnia Strzałka - rosyjska konstrukcja wielosezonowa

Tunel z poliwęglanu 3x6m to wydajny obiekt szklarniowy, który umożliwia uprawę roślin na powierzchni 18 metrów kwadratowych. Kompaktowa konstrukcja cieplarni umożliwia umiejscowienie obiektu w dowolnym miejscu w przydomowym ogrodzie. Szklarnia 3x6m sprawdzi się także na podwórku lub na działce rekreacyjnej.

Szklarnia z poliwęglanu 3x6m – zalety konstrukcyjne cieplarni

Tunel z poliwęglanu 3x6m posiada wzmacnianą konstrukcję poliwęglanową. Ten wydajny materiał z powodzeniem zastępuje tradycyjne pokrycie szklane bądź foliowe. Co więcej, tworzywo poliwęglanowe wykazuje bardzo dobre właściwości ochronne. Intensywne opady atmosferyczne, które mogłyby przysporzyć wielu szkód, w przypadku odpornej szklarni nie są w stanie zagrozić roślinom. Stąd też eksploatacja tunelu poliwęglanowego możliwa jest niemalże wszędzie: zarówno w rejonach górskich, jak i w innych częściach kraju.

szklarnia dacznaja trioszka

Szklarnia ogrodowa 3x6m – kup tanio w Sklep.ArlenGroup.pl

Odporne pokrycie jest gwarantem nie tylko wytrzymałości, ale swobody w uprawie roślin. Warstwa ochronna chroni zioła i warzywa przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Jednocześnie uprawiane rośliny otrzymują wystarczającą ilość światła, która umożliwia optymalną wegetację przez wiele miesięcy. Mocne ściany konstrukcji zapobiegają chwianiu się szklarni. Profilowany kształt niweluje szkodliwy wpływ mocnych podmuchów wiatru.

Szklarnia 3×6 – łatwy montaż i bezproblemowe użytkowanie

Tunel z poliwęglanu 3x6m to stosunkowo duża, lecz niezwykle kompaktowa szklarnia przydomowa. Użytkownik uzyskuje maksymalnie 18 metrów kwadratowych przestrzeni, co umożliwia uprawę wielu gatunków warzyw, owoców czy ziół. Szklarnia jest niezwykle prosta w montażu, przenoszeniu czy przyszłej przebudowie. Dzięki modyfikowanej konstrukcji możliwe jest dodatkowe rozbudowywanie obiektu o kolejne, dwumetrowe moduły. Szkielet tunelu został wzmocniony profesjonalnie ocynkowanymi profilami.

Dzięki temu szklarnia jest lekka, przy zachowaniu jednoczesnej trwałości w użytkowaniu. Tunel z poliwęglanu 3x6m nie posiada, ani nie wymaga wznoszenia fundamentów. Obiekt osadza się na płaskiej przestrzeni, co znacznie redukuje poziom skomplikowania instalacji. Z tego względu jest to niezwykle polecany wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę z przydomową uprawą roślin. Szklarnia sprawdza się także wśród profesjonalistów. Odejście od tradycyjnych materiałów foliowych, czy szklanych, to technologiczny krok naprzód. Poliwęglan, jako nowoczesne tworzywo użytkowe umożliwia osiągnięcie jeszcze lepszych parametrów ochronnych i wytrzymałościowych.

Uprawa cytrusów