2020-06-04

Szybka pożyczka na wyciągnięcie ręki. Poznaj warunki

Szybka pożyczka

Kiedy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy tu i teraz, to szukasz firmy, która oferuje natychmiastowe wydanie decyzji oraz szybki przelew na rachunek bankowy. Do instytucji działających w ten sposób na pewno można zaliczyć firmy pozabankowe oferujące szybkie pożyczki – pieniądze trafiają na konto już w 15 minut, a co najważniejsze liczba formalności jest mocno ograniczona. Poznaj szczegółowe warunki takiego rozwiązania.

Pilnie potrzebuję pieniędzy – szybka pożyczka na już

Na pewno przynajmniej raz przydarzyła Ci się sytuacja, w której pilnie potrzebowałeś dodatkowych środków finansowych. Mogło to być spowodowane planowanym remontem, awarią samochodu lub chęcią wyjazdu na wakacje. W takim przypadku mamy dwie opcje do wyboru – udać się do banku lub skorzystać z szybkiej pożyczki przez internet.

Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy – przede wszystkim kredyty bankowe posiadają atrakcyjniejsze warunki finansowania. Niestety uzyskanie decyzji w banku wiąże się z koniecznością przedstawienia szeregu dodatkowych dokumentów i zaświadczeń, co oczywiście zajmuje czas. Jeśli nie mamy go wiele, to warto sięgnąć po wsparcie firmy pożyczkowej.

Wiele z nich wydaje decyzje pozytywne na podstawienie danych zawartych w dowodzie osobistym. Samo procedowanie wniosku trwa najczęściej kilka minut, po których wiesz, czy masz szanse na finansowanie, czy też musisz szukać innego miejsca. Dodatkowo szybko realizowana jest również sama wypłata – przeważnie już po 15 minutach pieniądze są na koncie.

Szybka pożyczka – jak wygląda procedura?

Ogromną zaletą szybkich pożyczek przez internet są skrócone procedury – pozwala to skrócić czas potrzebny do uzyskania dodatkowych pieniędzy. Co należy zrobić by uzyskać taką pożyczkę?

  1. Znajdź odpowiednią firmę pożyczkową.
  2. Wybierz warunki kredytu – wysokość kapitału i okres spłaty.
  3. Wpisz wszystkie swoje dane i potwierdź tożsamość przy pomocy konta osobistego.
  4. Wyślij wniosek.
  5. Poczekaj kilka minut na decyzję.
  6. Ciesz się dodatkowymi pieniędzmi.

Chwilówka czy pożyczka na raty?

Instytucje pozabankowe oferują swoim klientom zarówno pożyczki krótkoterminowe, na których spłatę mamy 30-60 dni, jak i pożyczki na raty. Wybór rozwiązania musisz dostosować do własnych możliwości finansowych – jeśli masz pewność, że jesteś w stanie spłacić kredyt jednorazowo, to możesz wybrać to pierwsze rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, to wybierz to drugie rozwiązanie. Spłata zobowiązania odbędzie się również wówczas przy pomocy kilku lub kilkunastu rat.

Uprawa cytrusów