2021-02-09

Szklarnie 3×8 – gdzie kupić tani tunel?

szklarnia dacznaja trioszka

Szklarnie 3×8 to sporej wielkości obiekty cieplarniane, które można eksploatować w warunkach przydomowych. 24 metry kwadratowe powierzchni użytkowej umożliwiają uprawę różnorodnych gatunków roślin. Solidne zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi to gwarancja owocnych upraw przez wiele miesięcy w roku. Profesjonalny tunel ogrodowy odseparowuje rośliny od niekorzystnych czynników pogodowych, zapewniając jednocześnie optymalne nasłonecznienie wewnątrz.

Szklarnie 3×8 i mocna konstrukcja. Poliwęglan gwarancją solidności

Obiekty szklarniowe o wymiarach 3×8 wykonane są z bardzo mocnego tworzywa poliwęglanowego – https://sklep.arlengroup.pl/szklarnie-3×8. Wykorzystanie takiego materiału umożliwia osiągnięcie najwyższych parametrów wytrzymałościowych. Cieplarnia jest odporna na obciążenia mechaniczne oraz zmienne czynniki środowiskowe. Całość konstrukcji ubezpieczona jest przez mocny szkielet stalowy.

Połączenie profili ocynkowanych wraz z modułami poliwęglanowymi stanowi rękojmie solidności wykonania obiektu. Dzięki tym właściwościom szklarnie 3×8 mogą być instalowane także w miejscach, w których panują częste zmiany pogodowe. Zalegający na dachu śnieg nie stanowi większego problemu – dach cieplarni jest odporny na duży nacisk.

Szklarnia Strzałka - rosyjska konstrukcja wielosezonowa

Szklarnia ogrodowa z poliwęglanu 3×8

Płyty poliwęglanowe niwelują mocne podmuchu wiatru, zabezpieczając wnętrze szklarni przed niekorzystnym chłodem. Nie może zatem dziwić fakt ich popularności wśród osób zamieszkujących tereny górskie czy nadmorskie. Szklarnia wykonana z poliwęglanu, w odróżnieniu od cieplarni drewnianych czy foliowych, ma znacznie wyższe parametry odpornościowe. Nacisk na ściany nie powoduje odkształcania się obiektu, a opływowa bryła konstrukcji niweluje niekorzystne oddziaływanie mocnego wiatru.

Szklarnie 3×8 – dla ekspertów i amatorów przydomowego ogrodnictwa

Szklarnie 3×8 to obiekty szklarniowe przeznaczone zarówno dla profesjonalnych ogrodników, jak i dla osób rozpoczynających swoją przygodę z uprawą roślin. Szklarnia wykonana z płyt poliwęglanowych jest łatwa w instalacji i bezproblemowa w użytkowaniu.

Dzięki możliwości rozbudowywania obiektu, użytkownik może w każdej chwili uzupełnić szklarnię o dodatkowe, dwumetrowe moduły. Umożliwia to prowadzenie upraw na naprawdę pokaźnej powierzchni. Szklarnia posiada bardzo dobrą przepuszczalność światła słonecznego, a to wszystko dzięki technologii wykonania płyt. Jednocześnie niekorzystne promieniowanie ultrafioletowe jest skutecznie filtrowane i nie dopuszczane do roślin znajdujących się wewnątrz.

To zaś sprawia, że w szklarni panują optymalne warunki do wegetacji roślin, bez ryzyka zbytniego rozgrzania powietrza w obiekcie. Szklarnia umożliwia przedłużenie upraw o kolejne miesiące, bez ryzyka obumarcia roślin. Obiekt zabezpiecza warzywa i zioła przed przymrozkami, wobec czego wegetacja roślin może być prowadzona niemalże przez cały rok. Szklarnie 3×8 gwarantują 24 metry kwadratowe powierzchni użytkowej – wysoki dach, proste ścianki nie ograniczają przestrzeni, co sprawia, że użytkownik otrzymuje maksimum miejsca do prowadzenia upraw.

Uprawa cytrusów