2019-02-18

Stylowe ławki ogrodowe w wyjątkowym miejscu!

stylowe ławki ogrodowe

Ogród to dla każdego z nas naprawdę wyjątkowe miejsce. Chcemy, aby było to miejsce, w którym naprawdę będziemy mogli odpocząć od trudów codziennego życia, od pośpiechu i zgiełku. W aranżacji takiego właśnie ogrodu pomogą nam niewątpliwie stylowe ławki ogrodowe.

Piękna ławka w ogrodzie – wyjątkowy urok

Dlaczego jednak ławki mogą mieć tak ogromne znaczenie? Czy nie można zainwestować w dość zwyczajną ławkę ogrodową? Otóż nie do końca.

Taka zwykła ławka. Cóż, to po prostu ławka, na której można usiąść.

Tymczasem stylowe ławki ogrodowe charakteryzują się tym, że wykonane na modłę różnych retro stylów, mają w sobie wyjątkową elegancję i czar.

ławki do ogrodu retro

Stylowe ławki od Antyki24

Czym w zasadzie takim szczególnym charakteryzują się nasze ławki? Otóż trzeba wspomnieć o tym, że są to produkty nowe, które są jedynie stylizowane na modłę dawnych czasów. Dzięki temu charakteryzują się one wyjątkową wytrzymałością.

ławka retro do ogrodu

Co więcej, romantyczny, retro styl skrywa wykorzystanie współczesnej technologii oraz ergonomii. Należy również dodać, że ławki te wykonane są z wyjątkową precyzją i starannością, dzięki czemu każda z nich ma w sobie ponadczasowy czar, właściwy tylko dobrze wykonanym przedmiotom.

Styl Prowansji – królowa tajemniczych ogrodów

Jakie zaś możemy wyróżnić rodzaje ławek ogrodowych? Otóż przede wszystkim będą to meble prowansalskie. Czym one się charakteryzują? Otóż typowe dla nich jest użycie naturalnego drewna albo metalu.

stylowa ławka ogrodowa

Z drobnych metalowych prętów, najczęściej o barwie białej albo starego srebra czy brązu, wykonywane są skomplikowane ornamenty. Tak powstałe ażurowe meble wyglądają niczym wyjęte z krainy elfów i znakomicie dodają czaru ogrodom.

Ponadto od strony czysto praktycznej są one łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu. Z kolei meble prowansalskie oparte na bazie drewna często są bielone, z delikatnymi motywami zdobiącymi. Całość sprawia niezwykle swojskie wrażenie i pięknie komponuje się z rustykalnością wnętrza.

Oczywiście dostępne są także ławki ogrodowe w różnych innych stylach – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Uprawa cytrusów