O Cytrusy 24

cytrusy

Witamy na Cytrusy 24, stronie kreowanej przez miłośników  roślin cytrusowych, hodowców doniczkowych cytrusów. Cytrusy24.pl to miejsce gdzie chcemy dzielić się naszą pasją z tymi, którzy jak my już zakochali się w tych wspaniałych roślinach i z tymi, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, by rozpocząć z nimi przygodę i zacząć domową uprawę. Jesteśmy pewni, że zarazimy was naszym hobby.

Na zakupy zapraszamy do sklepu z cytrusami.

Dzięki własnemu doświadczeniu, doświadczeniu naszych przyjaciół hodowców cytrusów zza granicy, postaramy się zapewnić najwartościowsze informacje o uprawie roślin cytrusowych, ich gatunkach i odmianach.  W tym celu zachęcamy do śledzenia najnowszych publikacji na stronie. Będzie to także możliwe dzięki naszemu kanałowi RSS.

My w mediach

Zapraszamy do naszej strony na Facebooku, Google+, Pinterest, LinkedIn i NK. Jeśli podoba ci się to co robimy – polub nas.

Dołącz do naszego forum o roślinach cytrusowych, pytaj, dawaj odpowiedzi, rozwijaj go z nami.

Jeśli chcesz skontaktować się z nami możesz zrobić to z podstrony KONTAKT. Odpiszemy na każde nurtujące Cię pytanie, udzielimy bezpłatnej porady dotyczącej uprawy cytrusów.

Prosimy także o opinie, komentarze i wszelkie sugestie na temat strony i jej treści, prowadzenia.

Mamy nadzieje, że na Cytrusy24 każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Przeczytaj także:

Uprawa cytrusów