Blog o cytrusach

Praktyczne porady z zakresu uprawiania roślin, krzewów i drzewek cytrusowych. Wszystko o cytrynie, pomarańczy, mandarynce, pomelo, limonce czy pozostałych cytrusach.


2019-10-01

Impreza integracyjna – pomysły

impreza integracyjna

Impreza integracyjna w firmie to bardzo dobry pomysł. Większość już przekonała się o tym, jakie efekty przynosi zorganizowanie tego typu uroczystości. I nie mowa tutaj tylko o miło spędzonym czasie. Taka integracja znajduje odzwierciedlenie w wynikach późniejszej pracy. To także ciekawy pomysł na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości, wynagrodzenie pracowników za trud włożony w dotychczasowe działanie i zmotywowanie do dalszych sukcesów.

czytaj dalej

Impreza integracyjna – pomysły
Opinia

2019-08-30

Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu – designerskie meble

designerskie meble

Dzięki designerskim meblom można przemienić wnętrze w prawdziwą galerię sztuki. Szczególnie dedykowane są osobom które szukają stylu znacząco odbiegającego od utartych schematów nie boją się eksperymentów. Czym kierować się przy wyborze nowoczesnych designerskich mebli?

czytaj dalej

Nowoczesne rozwiązania w Twoim domu – designerskie meble
Opinia

2019-08-26

Kosze na owoce cytrusowe i nie tylko!

kosz na owoce

Kosz na owoce nie musi być banalny. Bez trudu znajdziemy modele, które wyróżniają się dekoracyjnym wzornictwem. Stanowią połączenie funkcjonalności oraz efektownego designu. Warto umieścić je w kuchni, jadalni, czy też salonie. Z pewnością będą przyciągać wzrok wszystkich gości. To sprawdzony sposób na to, aby urozmaicić nieco aranżację. Należy wspomnieć, że tego typu produkty występują w rozmaitych wariantach. Znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno więc stanowić najmniejszego problemu.

czytaj dalej

Kosze na owoce cytrusowe i nie tylko!
5 (100%) 1 vote

2019-08-15

Lampy ogrodowe LED, które warto kupić

 

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na oświetlenie LED, dlatego też na rynku jest wiele rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości lampy ogrodowe LED w bardzo konkurencyjnych cenach. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą dowiedzieć się na które modele warto postawić i na co zwrócić uwagę wybierając lampy do swojego ogrodu.

czytaj dalej

Lampy ogrodowe LED, które warto kupić
5 (100%) 1 vote

Uprawa cytrusów